ЗМІ про нас. Міністерство закордонних справ України: ТНПУ в числі шести ЗВО України став партнером магістерських програм Еразмус Мундус ЗМІ про нас

Міністерство закордонних справ України:
ТНПУ в числі шести ЗВО України
 став партнером магістерських програм
Еразмус Мундус

Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine  повідомляє

Шість організацій з України приєдналися в статусі партнерів до спільних магістерських програм Еразмус Мундус. Ці міжнародні навчальні програми реалізуються в межах Програми ЄС Еразмус+.

Результати конкурсу 2020 року оголосило Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуалізуальних засобів та культури (ЕАСЕА) Європейської комісії.

40 проєктів Еразмус Мундус за участі українських організацій отримали фінансування на суму у понад 160,8 млн євро. Їх відібрали з поміж 97 заявок. Конкурси на стипендії цих проєктів для студентів з усього світу розпочнуть вже з 2021 року.

Зокрема, до спільноти організацій з України увійшли п’ять закладів вищої освіти та одна громадська організація:

- Національний університет "Києво-Могилянська академія" (проєкт «Central and East European, Russian and Eurasian Studies»)

Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка (проєкт «European Msater of Science in Marine Environment 2030»)

- ЛНУ ім. Івана Франка  (проєкт «Interdisciplinary Mathematics»)

Taras Shevchenko National University of Kyiv (проєкти «Interdisciplinary Mathematics» та International Law of Global Security, Peace and Development»)

-  V.N. Karazin Kharkiv National University (проєкт «Interdisciplinary Mathematics»)

- Ukrainian Agribusiness Club (проєкт «Erasmus Mundus Master Program in Plant Breeding»)

Нагадаємо, що Еразмус+ – це програма ЄС, що підтримує проєкти співпраці і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Спільні магістерські програми Еразмус Мундус надають стипендії кандидатам з усього світу та покривають витрати на навчання, трансфери тощо.

National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team