Вступ – 2020: основні дати та особливості

Цьогорічна вступна кампанія вирізняється своєю особливістю, пандемія внесла корективи в її організацію та проведення. Насамперед це стосується зміщення її в часі, так активна фаза вступної кампанії відбудеться у серпні. Ще однією особливістю є те, що згідно з Умовами прийому до закладів вищої освіти розширено перелік категорій вступників, які подають документи виключно в електронному вигляді. Тому акцентуємо увагу на особливостях прийому для здобуття вищої освіти в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Перша категорія вступників - це особи, які здобули загальну середню освіту та поступають для здобуття освітнього ступеня «бакалавр». Для цієї категорії вступників вступна кампанія розпочинається 1 серпня реєстрацією електронних кабінетів. Звертаємо Вашу увагу, що якщо у Вас виникнуть проблеми з створенням електронного кабінету, Ви можете звернутись до консультаційного центру Приймальної комісії ТНПУ і Вам нададуть кваліфіковану допомогу.

Подача заяв для цієї категорії вступників триватиме виключно в електронній формі. Вступники мають право подати 5 заяв на навчання за кошти держбюджету і необмежену кількість заяв на контрактну форму. Подання заяв триватиме з 13 до 22 серпня. Рекомендація до зарахування на навчання за кошти держбюджету відбудеться 27 серпня.

Вступники, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст», подають документи виключно у паперовій формі. Подання заяв триватиме з 13 по 22 серпня.

Особи, які вже здобули освітній ступінь «бакалавр», «магістр» чи освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» та мають бажання вступити у магістратуру, подають документи з 5 до 22 серпня. Однак, акцентуємо увагу, що формат подачі документів для цієї категорії вступників залежатиме від спеціальностей, за якими вони хочуть навчатись.

Зокрема, для вступників на спеціальності галузі знань 01 Освіта/педагогіка та спеціальності 025 Музичне мистецтво подача документів відбуватиметься в паперовому вигляді.

Вступні випробування (Фаховий іспит та іноземна мова) відбуватимуться 25 – 28 серпня.

Натомість, подача документів на вступ за всіма іншими спеціальностями, які потребують складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО),  відбуватиметься онлайн.

Вступні випробування (Фаховий іспит) відбуватимуться 23 – 26 серпня.

Детальніша інформація щодо проведення та організації вступної кампанії доступна за посиланням.

З усіх питань запрошуємо звертатись на гарячу інформаційно-консультаційну лінію Приймальної комісії ТНПУ.

Бажаємо Вам успішної вступної кампанії, високих результатів на вступних випробуваннях і чекаємо Вас у статусі абітурієнтів найкращого університету.