ТНПУ зайняв перше місце в рейтингу педагогічних закладів вищої освіти України!  Вітаємо! (ФОТО)

ТНПУ зайняв перше місце в рейтингу
закладів вищої освіти України!

Вітаємо!

Днями інформаційний ресурс "Освіта.ua" представив громадськості педагогічні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2020 року.

З великою радістю повідомляємо, що за підсумками роботи Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка посідає найвищий щабель рейтингу -

наш ТНПУ визнано найкращим серед педагогічних закладів вищої освіти України!

Рейтинг

З цієї нагоди ректор ТНПУ проф.Богдан Богданович Буяк звернувся з вітальними словами до колективу університету.

Ця перемога - результат наполегливої та цілеспрямованої  праці усього колективу ТНПУ, і вона є закономірною, враховуючи великий науковий, навчальний, педагогічний потенціал університету та високу вмотивованість усіх учасників навчального процесу.

ТНПУ - найкращі

Ректорат, професорсько-викладацький склад, студентська спільнота свідомо йшли до цього досягнення. Свідчення цьому - чисельні відзнаки ТНПУ та упевнені лідерські позиції на освітянській ниві.

ТНПУ – яскравий приклад прогресивного, сучасного, ефективного університету з високою якістю знань, адже університет - регіональний центр вищої педагогічної освіти в Західній Україні, лідер гуманітарної освіти.

свято

Саме ТНПУ тричі отримував почесну відзнаку краян «Народний бренд», а ще в ТНПУ
 найвищий показник працевлаштування серед випускників педагогічних ЗВО України, що отримали адресну грошову допомогу.

Г.В.Терещук

- Знаменно, - зауважує перший проректор ТНПУ проф.Григорій Васильович Терещук, що це абсолютна, яскрава перемога з  великим відривом  - аж 63 пункти!

Григорій Васильович наводить знаковий коментар однієї з кращих випускниць ТНПУ Любові Павелко:
"Старіюся, але завжди люблю читати - Тернопільський педагогічний! Його закінчила я, моя рідна і двоюрідні сестри, мої сини, моя племінниця, закінчує моя внучка! Надіюся, що будуть ще студенти з моєї родини!"

А взагалі коментарів і вітань у ці дні надходить багато. Ось лише деякі з них.

Наталія Орищак Частинка мого серця! Дякую за Вашу працю!

Ірина Човніцька: Молодці, нових звершень. Радію за рідний універ.

Nataliia Smochko: Найкращий університет України!!!! Перевірено власним досвідом!!!!

Віктор Колісник:
Приємно чути про такий високий рейтинг рідного педагогічного університету.

Галина Генсерук: Пишаюсь рідним і найкращим ТНПУ!

Галина Бучківська: Вітаю дійсно найкращий педагогічний університет! Ви найкращі! А ми з Вами!

Богдан Юрчак:  Вітаю наш ТНПУ! Тут формують вимогливість до себе і заохочують ініціативу, вчать співпрацювати і досягати цілей! А роки навчання в університеті подарували найкращі спогади. Успіхів тобі, рідний університете!

Єдина родина
А ще в ТНПУ надзвичайно цінують щирі, приязні стосунки, взаємодопомогу і взаєморозуміння, тут панує тепла родинна атмосфера, і недарма каджуть: "ТНПУ - університет, у якому збуваються мрії".

Сердечно вітаємо всіх причетних до нашого успіху! Бажаємо наснаги і впевненості на шляху до нових успіхів!

А нашим абітурієнтам бажаємо впевнено й безпомилково визначити свій життєвий шлях і якнайшвидше долучитися до студентського братства Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Пам'ятайте: ТНПУ обирає кращих - кращі обирають ТНПУ!

Обирайте першим пріоритетом ТНПУ!

перший пріоритет

консолідований рейтинг
У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: "Топ-200 Україна""Scopus" та "Бал ЗНО на контракт", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.