Дружна родина ТНПУ вітає наймолодших студентів з початком навчального року та запрошує на  дні першокурсника!
Дружна родина ТНПУ вітає
наймолодших студентів
з початком навчального року
та запрошує на  дні першокурсника!

Шановні першокурсники!

Вітаємо вас в рядах енергійного, оптимістичного, ініціативного, творчого студентства ТНПУ!

Залишилися у спогадах шкільні турботи та хвилювання через ЗНО. Ви стали студентами Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка - наймолодшими студентами найкращого університету з глибокою історією і модерним сьогоденням.

Ви - найкращі, і ми пишаємось вами вже зараз. Попереду у вас багато наполегливої праці і цікавих подій, у яких кожен зможе себе проявити. Щиро бажаємо вам наснаги і успіхів, гарного настрою і завзятості, добрих друзів, цікавих справ і якнайшвидше адаптуватися у статусі студентів!

Традиційно перші місяці навчального року присвячені в ТНПУ вам, першокурсники. І карантин не завадить нам провести пам'ятні урочини - посвяту першокурсників у студенти.

Святкуємо вже цього тижня!

Під час інтерактивних днів першокурсників ви будете мати змогу поспілкуватися з ректором університету проф.Б.Б.Буяком, деканами факультетів, дізнаєтеся про студентське самоврядування в ТНПУ, зможете поставити запитання щодо навчального процесу чи життя у студмістечку, ближче познайомитеся з однокурсниками і наставниками.

Запрошуємо да активної участі - висловлюйте власну думку, діліться враженнями, ідеями, планами і мріями! Активно влючайтеся в спілкування, знайомтеся, обговорюйте, пропонуйте!

А ще вас чекають розваги, розиграші та приємні несподіванки і яскраві і сюрприз!

Графік днів першокурсників

10.00 – географічний факультет (платформа Zoom).
11.00 – хіміко-біологічний факультет (платформа Zoom).
12.00 – факультет філології і журналістики (платформа Zoom).
13.00 – факультет фізичного виховання (платформа Zoom).
14.00 – факультет мистецтв (платформа Zoom).

10.00 – історичний факультет (платформа Zoom).
11.00 – факультет педагогіки і психології (платформа Google Meet).
12.00 – інженерно-педагогічний факультет (платформа Zoom).
13.00 – фізико-математичний факультет факультет (платформа Zoom).
14.00 – факультет іноземних мов (платформа Google Meet).

Посилання на вхід для доступу буде надано кураторами/тьюторами груп.