В ТНПУ провели засідання програмної ради освітньо-професійної програми "Менеджмент" (ФОТО))

В ТНПУ провели засідання

програмної ради

освітньо-професійної програми

"Менеджмент"

15.09.2020  відбулось засідання програмної ради освітньо-професійної програми 073 "Менеджмент", що функціонує при кафедрі педагогіки та менеджменту освіти.

Боднар О.С.
Гарант освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» О.С.Боднар, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти проаналізувала  структуру та  специфіку програми.

Мешко Г.М.

Г.М.Мешко, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та менеджменту освіти, розповіла про структуру навчального плану, наголосивши на тому, що зростає роль  вибіркових курсів у програмі.

Главацька О.Л.
О.Л.Главацька, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, внесла пропозиції щодо оновлення змістового наповнення пункту 8. «Ресурсне забезпечення».

М.Бойко
М.М. Бойко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти, звернула на увагу на те, що вибіркову частину треба зробити виключно прикладною за замовленням стейкхолдерів та студентів.

Литвин Л.М.

Л.М.Литвин, кандидат економічних наук, доцент кафедри філософії та суспільних наук, підкреслила значення дисципліни "Управління фінансово-господарської діяльністю".

О.М.Остапчук

Надзвичайно цікавими були пропозиції стейкхолдерів. Зокрема, О.М.Остапчук, директор ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Назарія Яремчука»,  звернув на увагу на освоєння таких нових дисциплін як «Логістика»,  «Захист даних».

О.М.Добровольська, директор загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №14 імені Богдана Лепкого, рекомендувала до вибіркових дисциплін долучити "Систему внутрішнього забезпечення якості освіти".

Магістрант Г.П.Федун наголосила на значущості методичної компетентності для керівників закладів освіти. Дискусії були тривалі, змістові і конструктивні. Змінюємо і розвиваємо менеджмент разом!

Доктор педагогічних наук, доцент,
професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти
О.С.Боднар