ЗМІ про нас. Тернопільський педуніверситет відзначив 76-річчя

ЗМІ про нас

Тернопільський педуніверситет відзначив 76-річчя

76-й «день народження» відзначив Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка. З нагоди свята у виші зібралися викладачі, випускники і друзі навчального закладу.

Дійство розпочали студенти факультету мистецтв та Інституту педагогіки і психології. Лунали пісенні вітання від вокального квартету, що виконав «Ноктюрн» Арно Бабаджаняна, фольклорного ансамблю «Музики» під керівництвом заслуженого працівника культури Анатолія Баньковського, випускника університету, екс-соліста гурту «Тріода» Сашка Алексєєва.

Зачарував зал вітальною програмою академічний ансамбль народної музики «Візерунок».

— Щороку свято має свою родзинку, — каже ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка Володимир Кравець. — Цього разу ми запросили випускників, які закінчили виш 30 років тому. Бажаю нашим студентам брати більше від університету і розвивати отримані знання.

Зульфія БАБАЄВА,
студентка факультету філології та журналістики
ТНПУ ім.В.Гнатюка

tenews.te.ua