Художники з ТНПУ ім.В.Гнатюка запрошують на майстер-класи з писанкарства: «Розмалюймо світ кольором надій»

У рамках громадської ініціативи «Розмалюймо світ кольором надій» викладачі та студенти кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка проводять майстер-класи з писанкарства з 4 квітня по 27 квітня (крім вихідних). Майстер-класи можна відвідати безкоштовно щоденно з 14.30 до 17.00.

Майстер-класи проводять викладачі кафедри Вольська С.О., Маркович М.Й., Мацишина З.А., Рублевська Н.В., Тютюнник І.С.

Чекаємо охочих здобути навички писанкарства та дізнатися про традиції української писанки в Українському домі «Перемога». Ви отримаєте гарні враження від роботи з молоддю та розписану власноруч писанку, як подарунок до Великодня.

Викладач кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання
Вольська Світлана Олексіївна