ТНПУ запрошує на Крайовий форум   «Освіта – енергія майбутнього.   Дистанційна освіта – сучасний формат!»

ТНПУ запрошує на Крайовий форум
 «Освіта – енергія майбутнього.
 Дистанційна освіта – сучасний формат!»

18 жовтня в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбудеться Крайовий форум «Освіта – енергія майбутнього. Дистанційна освіта – сучасний формат!».

Запрошуються  освітяни, батьки, учні, студенти, представники влади, бізнесу, громадськості та всі небайдужі. Подія відбудеться на онлайн платформах та на сторінках соціальних мереж факультетів ТНПУ.

Гості заходу матимуть змогу провести насичений яскравими емоціями  день у компанії однодумців, разом попрацювати у форматі тренінгів, відео-лекцій, вебінарів, взяти участь у цікавих майстер класах та тренінгах, подискутувати на важливі теми, пов’язані з освітніми проблемами, переглянути презентації учасників форуму та побувати на онлайн-екскурсіях університету.

Організаторами події є Міністерство освіти і науки України, Національне агентство із забезпечення якості освіти, Управління освіти і науки Тернопільської ОДА, Управління освіти і науки  Тернопільської міської ради, Управління державної служби якості освіти у Тернопільській області, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Реєстрація на форум

1. Попереднє заповнення анкети за посиланням (https://forms.gle/s77CUzCQck9WD77G7). Дедлайн 13 жовтня.

2. За результатами анкетування будуть надіслані лінки на онлайн зустрічі усім учасниками. Дедлайн 17 жовтня.

Кожен учасник отримає електронний сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин.

Програма форуму

10:00–11:45 – Відкриття форуму. Стратегічна панель.
Вітальне слово ректора ТНПУ та офіційних гостей

12:00–13:45 – Робота 4 проблемно-орієнтованих секцій

1. Управління в сфері освіти
2. Організація педагогічних практик в умовах карантину та підвищення кваліфікації педагогічних працівників
3. Система внутрішнього забезпечення якості освіти
4. Діджиталізація сфери освіти

– Робота секцій за напрямами та спеціальностями.
Конкурси, майстер-класи, тренінги, вебінари, презентації, відео-лекції та ін.
Підсумки форуму.

16:00–16:45 – Онлайн-концерт «45 хвилин музичного віртуального релаксу».

Напрямки роботи секцій

• Психолого-педагогічні основи успішної професійної діяльності педагога

• Дошкільна освіта - сучасні виклики медіапростору

• Психологічна безпека: особливості в умовах дистанційної освіти