Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка виконав кваліфікаційний норматив на Чемпіонат світу!

Перемогою студента І курсу факультету фізичного виховання Івана Карюка завершились Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед юніорів у штовханні ядра. Змагання відбулись 20-21 квітня 2016 р. на стадіоні «Зірка» у м.Кіровоград. Ядро, випущене рукою Івана приземлилось на відмітці 18 метрів 32 сантиметри.

Головний тренер збірної України з легкоатлетичних метань Максим Островський зазначив:

«Особливо хотілося б відзначити у штовханні ядра Івана Карюка з Тернопільщини. Він, безумовно, додав видовищності змаганням. Івана навіть можна порівняти з Романом Вірастюком, який свого часу був головним «заводилою» в команді. В Кіровограді Карюк виграв змагання юніорів, і буде розглядатися тренерською радою як кандидат на поїздку на Кіпр. Окрім того, результат Івана – 18 м 32 см – є нормативом на юніорський чемпіонат світу». Юніорський чемпіонат світу пройде у м.Бидгощ (Польща) у липні місяці.

Поздоровляємо з цим успіхом тренерів спортсмена Івана Чубу та Михайла Васірука!!!

Доц. ТМОПС,
президент федерації легкої атлетики