Магістранти хіміко-біологічного провели конкурс «Студент-практикант року»

19 квітня 2016 року на хіміко–біологічному факультеті відбувся конкурс «Студент-практикант року», як підсумковий етап педагогічної практики. Його організацією та проведенням займались Кобрин Ірина, Вакуленко Віта, Андросюк Юлія та Веселовська Ольга. Захід проводився в рамках святкування тижня кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін. У ньому взяли участь студенти IV-V курсу та магістранти.

Журі в складі професора Степанюк А.В., професора Грищука Б.Д. та доцента Жирської Г.Я. обрало переможців: Сливка Надія (1 місце), Понтус Марія (2 місце), Карлюк Наталія та Гевчук Ольга (3 місце). Відзначилась також Козак Вікторія, яка отримала «Приз глядацьких симпатій». Учасники проявили свої здібності й таланти, за що отримали винагороду.

Магістранти
Кобрин Ірина та Вакуленко Віта