Щиросердечно вітаємо з Днем захисника України! (ВІДЕО)
Щиросердечно вітаємо

з Днем захисника України!

У цей славний день - день звитяги і мужності - ми вшановуємо воїнів-захисників, які в різні часи виборювали волю  матері-України, а також наших сучасників, котрі в наші дні відстоюють незалежність  нашої Батьківщини.

Це свято Покрови, День українського козацтва і козацької зброї, день створення УПА. Свято сильних і сміливих патріотів. Низький уклін, глибока пошана і щира подяка вам, герої! У ваших рядах - легендарні мужні січовики, тендітні зв'язкові УПА, самовіддані майданівці, мужні військовослужбовці, щирі волонтери. Усі, хто у різний спосіб не словом, а ділом боронить нашу Вітчизну.

Відеовітання від студентів факультету мистецтв

Особлива подяка волонтерам та тим працівникам, випускникам і студентам ТНПУ, яким довелося захищати нашу Батьківщину! Ваш особистий приклад надихає і окрилює. Спасибі вам, дорогі Захисники!

Радості вам, здоров'я, успіхів! Стійкості духу і витривалості! Ваша мудрість, самопожертва і відвага стали святим покровом наших буднів і свят. Велична ваша справа і подвиги ваші безсмертні. Ви - честь і слава України!

Слава героям! Слава захисникам України!