Діалог цифрової науки і мистецтва: викладачі ТНПУ взяли участь у міжнародній конференції   (ФОТО)

Діалог цифрової науки і мистецтва:
викладачі ТНПУ взяли участь
у міжнародній конференції

Нещодавно науковці нашого університету – д.п.н., проф. Кондрацька Л.А. (кафедра музикознавства та методики музичного мистецтва) та завідувач кафедри комп’ютерних технологій, д.п.н., проф. Цідило І. М. взяли участь у 16-й рецензованій «International conference on ICT in research, education and industrial applications» (ICTERI 2020), яка проходила з 6 по 10 жовтня в онлайновому режимі у Харківському національному університеті ім.В.Н.Каразіна.

Спонсори та організатори конференції IKTERI 2020

.вітальне слово ректора Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна-доктора соціологічних наук, професора, академіка НАН України Віль Савбановича Бакірова
Вітальне слово ректора Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна-доктора соціологічних наук, професора, академіка НАН України Віль Савбановича Бакірова

Доповідь на тему «Pedagogical design of digital learning of future art teachers in a virtual classroom» ("Педагогічний дизайн цифрового навчання майбутніх учителів мистецтва у віртуальному класі" -https://easychair.org/smart-slide/slide/W9W8#) була представлена під час засідання ICTERI 2020 Main Conference. Session VII (Quality Considerations) у формах відеопрезентації, виступу доповідача та обговорення результатів.

Доповідь-етап поєднання принципів змішаного навчання у Mistakes Lab

Візуалізовані результати проведеного дослідження продемонстрували успішне інтегрування перформативної методології пізнання як художньої творчості у концепцію дослідно-орієнтованої освіти (Inquiry Based Science Education) і відповідно – через GRAASP-середовище Go-Lab порталу – у технологію вдосконаленого навчання (Technology Enhanced Learning). Такою виявилася відповідь тернопільських науковців на переконливі рекомендації ЮНЕСКО, задекларовані на VI симпозіумі форуму SCENARIO (21-22 вересня 2018 р., Ганновер, Лейбніцгаус).

У процесі обговорення представлених результатів дослідження

Також, у рамках ICTERI Workshop MROL. Session IV було представлено результати досліджень аспірантів кафедри комп’ютерних технологій щодо розробки у середовищі Telegram чот-бота для вивчення навчальної дисципліни «Інформатика». Доповідь «Designing a chat bot for learning a subject in a Telegram messenger» (https://easychair.org/smart-slide/slide/16fD#)

Порівняльна характеристика месенджерів WhatsApp, Viber та Telegram

Чат-бот для вивчення дисципліни Інформатика у Telegram