Літературно-музичне привітання  захисникам України від студентів  факультету мистецтв ТНПУ (ВІДЕО)

Літературно-музичне привітання
захисникам України від студентів
факультету мистецтв ТНПУ

Зазвичай святкові дати у календарі активно відзначають студенти факультету мистецтв  чудовими виступами та музичними привітаннями. Нажаль, карантин диктує свої вимоги. Але незважаючи на це, група ММ-31 в рамках курсу «Методика музичного виховання», викладач доцент Ороновська Лариса Дмитрівна,  творчо привітала  увесь професорсько-викладацький склад університету, своїх колег-студентів та усіх користувачів мережі «Інтернет» з Днем захисника України, Днем Українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці та створення УПА, які відзначають 14 жовтня.

Студенти-музиканти використали пісні та поетичні рядки  відповідної тематики, поєднуючи їх з грою на інструментах, передали історію, ілюструючи архівні фото та до сліз зворушливі відеофрагменти.

Це уже не перша творча робота під час вивчення курсу, і як переконані студенти  не остання. Мистецьким  проєктам бути! І дистанційне навчання не стане на заваді, коли є креативність, натхнення та любов до улюбленої справи.

Студентка групи ММ-31
факультету мистецтв