Вивчаємо китайську мову в ТНПУ: цікаво, ефективно, успішно! (ФОТО)

Вивчаємо китайську мову в ТНПУ:

цікаво, ефективно, успішно!

В Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка успішно стартував спільний україно-китайський спецпроєкт. Відповідно до партнерської угоди з Шеньянським педагогічним університетом ТНПУ організував безоплатне вивчення китайської мови для усіх охочих.

Охочих виявилося понад дві сотні, що й не дивно
, адже китайська мова входить в трійку найпопулярніших мов світу. ТНПУ став першим і єдиним вишем нашого краю,  де організовані такі заняття!

На сьогоднішній день сформована перша група, 35 осіб розпочали онлайн-навчання з носіями мови – викладачами Шеньянського педагогічного університету.

Заняття з носіями мови - найефективніші

Вітання - запорука успішного спілкування

Гарний настрій - початок успіху

Навчання не обмежуються мовою: на курсі вивчають також історію, культуру, традиції Китайської народної республіки.

Заняття проводяться двічі на тиждень – у понеділок країнознавство, у четвер – китайська мова.

Враження від занять щонайкращі.

- Супер! Дуже цікаво!
- Ці уроки - найкращий спосіб практикувати та вчити китайську
- Ідеально !!!!
- Я в шоці! Чесно. Викладач супер! Старалася!
- Дуже цікаво))
- Страшнувато було говорити з нею китайською, але це нереальна практика
- Стільки цікавого
- Дуже сподобалось
- І мені дуже сподобалося
Все було круто!

Ось таким  повідомленнями рясніє група у вайбері, де куратори проєкту відстежують зворотній зв’язок.

Будуємо діалоги

Зацікавлені та вмотивовані

Після успішного завершення курсу учасники можуть
скласти іспит на рівень володіння китайською мовою як іноземною по аналогії до HSK та отримати сертифікат.

Таким чином, участь у спецпроєкті - не  лише унікальна можливість саморозвитку, а й чудовий шанс подальшого розширення перспектив: участі в наукових, культурних, бізнесових, спортивних, екологічних, мистецьких програмах; налагодження співпраці, розширення міжнаціональних зв'язків тощо.

Безумовно, за особисту  ініціативу, високу відповідальність і креативність великої подяки заслуговує координатор проєкту - начальник відділу у справах молоді ТНПУ доц.В.Л.Брославський.

Сучасний світ швидко змінюється і вимагає нових знань.

Реалізація цього спецпроєкту ще раз доводить: ТНПУ – кращий!

А ви з нами?

Проректор з наукової роботи