Науковці ТНПУ беруть активну участь у Міжнародній конференції ICHTML 2020 (ФОТО)
Науковці ТНПУ беруть активну участь
у Міжнародній конференції
ICHTML 2020

15-17 жовтня 2020 р. на базі Криворізького державного педагогічного університету відбувається Міжнародна конференція з історії, теорії та методики навчання ICHTML 2020. Проблематика конференції покриває всі аспекти, парадигми і моделі епістемології, психології навчання, теорій навчання, технологій і засобів навчання, а також суміжних областей з акцентом на людино-машинне навчання. Основним проблемним напрямом конференції є сучасні проблеми та перспективи педагогічної науки. Конференція розпочалась з вітального слова ректора Криворізького державного педагогічного університету. В подальшому робота конференції відбувалася в он-лайн режимі та розподілялась на відповідні сесії та окремі онлайн-треки.

У конференції беруть активну участь науковці нашого університету, зокрема, їх дослідження представлені на 7 секціях у 10 наукових доробках. Свої дослідження представили проф., д.п.н. Г.В.Терещук, проф., д.п.н.О.І.Янкович, проф., д.п.н. І.В.Гевко, проф., д.п.н.Г.М.Мешко, проф., д.п.н.В.А.Поліщук, проф., д.п.н.Р.М. Горбатюк, доценти: О.Главацька, О.Потапчук, І.Луцик, Н.Горішна, І.Кузьма, Н.Балик, Г.Шмигер, Я.Василенко, В.Олексюк, І.Грод, Г.Слозанська а також Н.Габрусєва та І.Кузьма.

Початок роботи конференції

Доповіді учасників конференції

Презентуючи свої результати, науковці мали можливість розкрити специфіку власних досліджень а також обговорити спільні проблемні питання.

Представлення науково-методичних результатів

Процес обговорення доповіді

Слід відзначити високий професіоналізм організаторів конференції, їх доброзичливе ставлення, що заохочують до подальшої співпраці і наукових звершень.

Д.п.н., проф. І.В.Гевко,
к.т.н., доц. І.Б.Луцик,