Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує

Шановні колеги, дорогі друзі, Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує зацікавлених 25 квітня (понеділок), 28 квітня (четвер) та 5 травня (четвер) о 17.00 на вебінари з підготовки документів на Fulbright Graduate Student Program.

Вебінари будуть присвячені таким питанням:

·         Вимоги до учасників конкурсу, критерії відбору, етапи конкурсу та умови гранту;

·         Перелік конкурсних дисциплін, відкритих для учасників програми;

·         Особливості вибору американських університетів та магістерських програм для фіналістів.

Для реєстрації на захід просимо заповнити реєстраційну форму.

Зареєстрованим на вказану у формі реєстрації електронну адресу надійде повідомлення з посиланням, що дозволить взяти участь у вебінарі. Необхідною умовою участі у вебінарі є наявність швидкісного інтернету, навушників та мікрофону. Учасники вебінару зможуть переглядати презентацію на екрані комп'ютера, слухати коментарі представників офісу та ставити запитання.

Для того, щоб взяти участь у вебінарі у понеділок 25 квітня, необхідно перейти за наступним посиланнямhttps://attendee.gotowebinar.com/register/671676634342618372

УВАГА! Приєднатись до вебінару потрібно за 10 хвилин до його початку.

З повагою,

Олена Прокопчук

Асистент Програми

IIE/Kyiv office, Fulbright Program in Ukraine