Співпраця між ЗВО України продовжується:  аспіранти та магістранти факультету педагогіки і психології провели лекцію  для студентства партнерських вишів (ФОТО)

Співпраця між ЗВО України продовжується:  аспіранти та магістранти факультету педагогіки і психології провели лекцію  для студентства партнерських вишів

19 жовтня 2020 року магістранти другого курсу факультету педагогіки і психології прочитали лекцію про системи дошкільної освіти у зарубіжних країнах для ЗВО України.

Особливості виховання, розвитку та навчання дітей дошкільного віку Швейцарії та Південної Кореї розкрила Андріана Шишак. Оригінальність данської дошкільної освіти продемонструвала Марія Тихоліз. Цікавинками про дошкілля Японії поділилася Христина Довгань. Про перспективні ідеї розвитку дошкілля в Австралії розповів Ростислав Руденський. Автор ініціативи продуктивних зустрічей аспірантка Бойко Тетяна розповіла про систему дошкільної освіти нашої близької сусідки Польщі. Технічну підтримку забезпечила канд. пед. наук Ірина Ігорівна Кузьма. Виступи усіх доповідачів були підкріплені яскравими та змістовними презентаціями, корисними для освітян відеофрагментами.

Розгляд перспективних ідей Австралії для розвитку дошкілля в Україні

Ознайомлення із системою дошкільної освіти Данії

Обговорення цікавинок польської системи дошкільної освіти

Лектори та слухачі

Інтерес до лекції проявили понад 100 осіб. Серед гостей були студенти й викладачі Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди, КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради, Херсонського державного університету, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Бродівського педагогічного коледжу. Щоб послухати виступи доповідачів, приєдналися також представники дружньої команди студентсько-викладацького колективу ФПП ТНПУ.

Усі отримали багато яскравих вражень та домовилися про продовження тісної співпраці між ЗВО України у такому ж форматі.

Магістрантка відділення «Початкова освіта»

Шишак Андріана