Студенти перекладацького відділення ТНПУ взяли участь в онлайн-зустрічі з експертом з перекладу (ФОТО)

Студенти перекладацького відділення ТНПУ
 взяли участь в онлайн-зустрічі
з експертом з перекладу

20 жовтня студенти перекладацького відділення факультету іноземних мов ТНПУ імені В. Гнатюка мали можливість взяти участь в онлайн-зустрічі на тему: “Усний переклад в умовах прийняття важливих рішень”.

Учасники онлайн-зустрічі

Спікером була перекладач, кандидат педагогічних наук, доцент Терещук Діана Григорівна, яка поділилася зі студентами власним досвідом перекладацької діяльності на дипломатичному рівні.

Спікер заходу

Присутні мали змогу дізнатися про умови праці усного перекладача, дрес-код, процес підготовки до здійснення перекладу, стрес-менеджмент, дотримання етичних норм та особливості формування власного бренду перекладача.

Ця зустріч допомогла студентам зануритися у перекладацькі будні, зрозуміти важливість їхньої майбутньої професії та надихнула на подальше навчання і вдосконалення професійних вмінь.

Щиро дякуємо Терещук Діані Григорівні за надзвичайно цікаву, змістовну, насичену і корисну доповідь! Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, професійного зростання та реалізації усіх задумів!

Доц. Іванців О.В.