Розпочалося навчання в Центрі довузівської підготовки ТНПУ (ФОТО)
Розпочалося навчання

в Центрі довузівської підготовки ТНПУ

Днями стартував навчальний процес у Центрі довузівської підготовки ТНПУ. І хоч перша спільна зустріч проходила онлайн, викладачі Центру приязно поспілкувалися зі слухачами та батьками майбутніх абітурієнтів, відповіли на запитання, учасники побували в ТНПУ завдяки віртуальній екскурсії.

Слухачі відвідали заняття наших викладачів, які є професіоналами-практиками, досконало володіють шкільною програмою, є авторами шкільних підручників та тестових завдань до ЗНО.

Розмова онлайн

У Центрі довузівської підготовки ТНПУ проводиться навчання для учнів 9-10 класів, потенційних вступників, випускників шкіл, студентів закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації для підготовки до ЗНО.

Програма підготовки передбачає:

- вивчення предметів, що винесені на ЗНО: українська мова, математика, фізика, історія України, іноземна мова (англійська, французька, німецька), хімія, біологія, географія;

- підготовка до творчого конкурсу на спеціальності: образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація; дизайн середовища / графічний дизайн; сценічне мистецтво; фізична реабілітація; фізична культура і спорт.

Навчаючись у Центрі довузівської підготовки, майбутні абітурієнти можуть отримати переваги при вступі:

- 10 додаткових балів на природничо-математичні спеціальності, які додаються до конкурсного бала.
- 20 додаткових балів до сертифіката ЗНО (з математики, фізики, хімії, біології, географії), за участь у Всеукраїнській олімпіаді для професійної орієнтації вступників.

Ще не пізно долучитися до нашої університетської родини та якісно підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.

Пресслужба ТНПУ