Відкриття скульптурної композиції у Біблійному саду ТНПУ
Відкриття скульптурної композиції

у Біблійному саду ТНПУ

Завтра, 22 жовтня 2020р. в рамках  VIІ Конгресу молодих дослідників релігії «Релігія в сучасній культурі» у Біблійному саду на території Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбудеться урочисте відкриття скульптурної композиції «Вознесіння Господнє».

Автори композиції - викладачі кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання факультету мистецтв ТНПУ заслужений архітектор України Нетриб’як Михайло Миколайович  і народний художник України  Вільгушинський Роман Казимирович.

Відкриття мистецької композиції проходитиме за участі Ради Церков та релігійних організацій Тернопільської області.

Відеотрансляція події буде проводитися з 13.00-14.00 на офіційному ютуб-каналі ТНПУ та ФБ-сторінці ТНПУ.

Пресслужба ТНПУ