Онлайн-екскурсія «Рандеву в геологічному музеї ТНПУ» (ФОТО)

Онлайн-екскурсія

«Рандеву в геологічному музеї ТНПУ»

Викладачі кафедри географії та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка 20 жовтня 2020 року у режимі онлайн організували екскурсію «Рандеву в геологічному музеї ТНПУ».

Із коротким вступним словом та привітаннями до учасників звернулася завідувачка кафедри докторка географічних наук, професорка Леся Богданівна Заставецька, яка наголосила на важливості та необхідності таких зустрічей, оскільки їх метою є: набуття нових знань, обмін досвідом, а також підвищення зацікавленості учнів (майбутніх абітурієнтів) та студентів у вивченні геології, покращення їх мотивації, результатом чого має стати зростання кількості охочих вивчати географію.

C:\Users\UserHome\Pictures\Створити папку\пп.PNG

Виступає проф.Л.Б.Заставецька

Загалом у заході прийняло участь понад 70 учасників, серед яких:
- студенти географічного факультету ТНПУ;
- студенти Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу;
- студенти Мукачівського державного університету;
 а також викладачі з зазначених ЗВО, викладачі та методисти Тернопільського обласного відділення МАН України, учні, вчителі географії, працівники Тернопільського обласного краєзнавчого музею.

C:\Users\UserHome\Pictures\Створити папку\уу.PNG

Онлайн учасники екскурсії

Екскурсію проводив викл. Б.Б. Гавришок, в ході якої познайомив учасників із структурою геологічного музею ТНПУ, історичними аспектами його заснування та розвитку, а також з унікальними колекціями порід, мінералів та мушель, представленими в ньому.

C:\Users\UserHome\Pictures\Створити папку\ми.PNG

Демонструє колекції викл. Б.Б.Гавришок

C:\Users\UserHome\Pictures\Створити папку\рр.PNG

Онлайн-екскурсію проводив викл. Б.Б. Гавришок

Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам і надіємось на скору зустріч в стінах нашого улюбленого ТНПУ!

Доцент кафедри географії
та методики її навчання