"Освітнє трансфер-містечко інноваційних можливостей - 2020"  стартувало у співпраці з ТНПУ (ФОТО)
"Освітнє трансфер-містечко
інноваційних можливостей - 2020"
 стартувало у співпраці з ТНПУ

"Освітнє трансфер-містечко інноваційних можливостей - 2020" проходить у співпраці із Тернопільський національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка уже вшосте.

У роботі заходу, який триватиме з 21 по 22 жовтня в режимі онлайн, беруть участь в якості спікерів доценти кафедри інформатики та методики її навчання Балик Н.Р., Барна О.В., Шмигер Г.П.

Локація

На пленарному зібранні учасників заходу привітали Похиляк Ольга Петрівна, начальниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Моравська Наталія Степанівна, начальниця управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області.

Приємні зустрічі

Литвинюк Галина Іванівна, директор ТКМЦНОІМ, виступила із доповіддю «Самооцінювання як аналітичний інструмент внутрішньої системи забезпечення якості освіти» та окреслила завдання та перспективи заходу.

Барна Ольга Василівна, к.п.н., доцент ТНПУ ім.В.Гнатюка у своєму мотиваційному виступі "Професійне самопізнання учителя як передумова забезпечення якості освіти" проаналізувала мотиви та інструментарій професійного самопізнання.

Важливо, що науковці університету завжди долучаються до інновацій в освіті міста та області, готові поділитись своїми науковими доробками та досвідом. ТНПУ завжди з вами! А ви?

Фізико-математичний факультет