В Біблійному саду ТНПУ постала скульптура "Вознесіння Господнє" (ФОТО) (ВІДЕО)
В Біблійному саду ТНПУ

постала скульптура "Вознесіння Господнє"

Сьогодні  в рамках  VIІ Конгресу молодих дослідників релігії «Релігія в сучасній культурі» у Біблійному саду на території Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбудеться урочисте відкриття скульптурної композиції «Вознесіння Господнє».

Це свято для усіх тернополян, адже наше місто збагатилося ще однією символічною локацією. Тож сьогодні до студмістечка  завітали не лише працівники та студенти ТНПУ, а й городяни на чолі з міським головою С.В.Надалом, представники обласної влади, парафіяни церкви Святої Софії премудрості Божої, що височіє поруч, представники Ради церков, громадські діячі.

Учасники історичної події

Всі охочі могли дивитися онлайн-трансляцію заходу на офіційних каналах ТНПУ в соцмережах.

У вітальному слові ректор ТНПУ Б.Б.Буяк щиро подякував авторам композиції - викладачам кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання факультету мистецтв ТНПУ заслуженому архітектору України Нетриб’яку Михайлу Миколайовичу, народному художнику України  Вільгушинському Роману Казимировичу. а також Марії Маркович а Павлові Гаврасу, які теж долучилися до створення скульптури.

Виступ ректора ТНПУ проф.Буяка Б.Б.

Особливу роль під час заходу мали магістранти історичного факультету спеціальності "Релігієзнавство", адже це перший і дуже гарний набір перспективних науковців, які вже зарах показали себе невтомними дослідниками.

Отець Богдан - аспірант ТНПУ -  разом з представниками духовенства здійснив чин освячення скульптури.

Представники Ради церков

Чин освячення

Наприкінці Богдан Богданович Буяк розкрив секрет: розповів, яка наступна мистецька родзинка з'явиться в студмістечку ТНПУ.  А потім присутні разом заклали перед скульптурою пам'ятну  алею.

До вашої уваги відео

Пресслужба ТНПУ