Хакатон для студенток «Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями»

Хакатон для студенток

«Hack4Good:
як зацікавити дівчат технологіями»

Організатори: Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива #ДівчатаSTEM) і Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні. Захід став можливим завдяки фінансовій підтримці уряду Швеції. Партнер заходу – компанія Beetroot.

27.10 – 29.10.2020, онлайн

Згадай себе у шкільні роки. Чи подобались тобі STEM-предмети (математика, фізика, хімія, інформатика)? Чого не вистачало? На жаль, за дослідженнями, дівчата приділяють менше уваги вивченню STEM-предметів через гендерні стереотипи.

Які ж ці стереотипи?

За даними дослідження Ureport/UNICEF/UNFPA, 23,2% дівчат невпевнені у своїх силах, а 17,1% вважають, що STEM (Наука, Технології, Інженерія та Математика) – це чоловіча сфера. У результаті у STEM-професіях, які є престижними та високооплачуваними, працюють тільки 23% жінок.

Але ми хочемо продемонструвати, що наука та технології – точно для дівчат! І запрошуємо ТЕБЕ нам допомогти.

Давай разом це змінимо і зробимо шкільну STEM-освіту неймовірно цікавою для дівчат.

Протягом трьох днів на тебе чекатиме:

- Майстер-класи від експертів з ефективних презентацій та пітчингу;
- Сесія з дизайн-мислення та гендерної рівності;
- Робота в командах над ідеями проєктів, які допоможуть зробити STEM-професії цікавими для дівчат;
- Менторський супровід командних презентацій;
- Нагородження учасниць та допомога з розробкою та втіленням проєктів у майбутньому;
- Знайомство та натхненні розмови з успішними жінками в STEM про майбутню кар’єру.

Хакатон відбудеться 27-29 жовтня, в онлайн форматі. І так, ми допоможемо тобі взяти участь у Хакатоні – надішлемо офіційні листи до кафедр ВНЗ про Твою участь у Хакатоні.

Для участі в заході необхідно відправити електронну онлайн заявку та мотивацію до 23 жовтня включно: https://forms.gle/YSn88M37WoAPadgd6

Експертне журі з представників Організаторів відбере 30 дівчат для участі в онлайн-Хакатоні. Про результати відбору буде оголошено 24 жовтня на сторінці #ДівчатаSTEM у Facebook.

З будь-яких питань щодо участі у події, звертайтесь за телефоном (044) 292 02 48, пишіть на e-mail stem@csr-ukraine.org чи у повідомлення сторінки Подія у ФБ