Напрямки оцінювання якості освітньої діяльності обговорили педагоги ТНПУ та ЗЗСО м.Тернополя (ФОТО)

Напрямки оцінювання
якості освітньої діяльності
обговорили педагоги ТНПУ
та ЗЗСО м.Тернополя

Впродовж двох днів відбувалися заходи в рамках «Освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей – 2020» у співпраці з Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка та Тернопільським комунальним методичним центром науково-освітніх інновацій та моніторингу.

22 жовтня на платформі ZOOM відбулась онлайн-конференція на тему: «Напрямки оцінювання якості освітньої діяльності предметів природничого циклу та основ здоров’я в умовах очного та змішаного навчання».

З вітальним словом до учасників конференції звернулися ректор ТНПУ, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАПН України Буяк Б.Б., директорка ТКМЦНОІМ Литвинюк Г.І., декан хіміко-біологічного факультету ТНПУ імені Володимира Гнатюка, доктор біологічних наук, професор Дробик Н.М.

Вітальне слово ректора ТНПУ професора Буяка Богдана Богдановича

Спікерами конференції були:
- Засєкіна Т.М., заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, керівник авторського колективу з розробки програми інтегрованого курсу «Природничі науки»;
-
доцент кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін хіміко-біологічного факультуту ТНПУ, кандидат педагогічних наук Барна Л.С.;
- консультанти ТКМЦНОІМ Козловська Л.П., Тарас Н.І.

Засєкіна Т.М. концептуально охарактеризувала інтеграцію як провідний принцип формування змісту якісної природничої освіти та зазначила деякі напрями самооцінювання якості освітньої діяльності. Барна Л.С. цікаво розкрила проблему оцінювання професійної діяльності педагогічних працівників з предметів природничого циклу, проаналізувала вітчизняний та зарубіжний досвід його реалізації. Козловська Л.П. і Тарас Н.І. детально обговорили особливості самооцінювання якості професійної діяльності педагогів щодо створення освітнього середовища закладу освіти та системи оцінювання здобувачів освіти.

Барна Любов Степанівна ділиться досвідом оцінювання якості професійної діяльності в ТНПУ

У практичному блоці із змістовними доповідями виступили Бугера Л.І., вчитель ТЗОШ №16 І-ІІІ ст. ім. В.Левицького, переможець I та II етапів Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «Хімія», Антонюк С.М., вчитель географії та економіки ТЗОШ №19, Чорнописький С.Є., вчитель біології Тернопільського технічного ліцею. Вони захоплено ділились досвідом створення інструментарію для перевірки формування життєвих компетентностей учасників освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання, зокрема, використання платформ MOODLE, GOOGLE CLASSROOM, GOOGLE FORMS, MICROSOFT FORMS для дистанційного оцінювання здобувачів освіти та отримання зворотного зв’язку.

Свій особистий сайт демонструє випускник хіміко-біологічного факультету Чорнописький Сергій Євгенович

Одне з найважливіших завдань закладу освіти - створення інклюзивного, розвивального та мотивуючого освтнього середовища
Одне з найважливіших завдань закладу освіти - створення інклюзивного, розвивального та мотивуючого освітнього середовища

Спільне фото на згадку про цікаве дружнє спілкування

Робота колег науковців та педагогів-практиків під час конференції була надзвичайно змістовною й корисною для обох сторін. Сподіваємося на подальшу співпрацю для покращення освітнього процесу в закладах загальної середньої та вищої освіти.

Доценти кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
Барна Л.С. та Жирська Г.Я.