Вітаємо Галину Кіндратівну Радчук з почесною нагородою - знаком "Гордість ТНПУ" (ФОТО)
Вітаємо Галину Кіндратівну Радчук
 з почесною нагородою -
знаком "Гордість ТНПУ"

Вся університетська родина щиросердечно вітає вельмишановну Галину Кіндратівну Радчук з черговою відзнакою - нагородженням почесним знаком "Гордість ТНПУ" (посвідчення № 7).

Понад 35 років плідно і натхненно працює вона в ТНПУ, 22 роки тому вона стала першим завідувачем кафедри практичної психології і зараз очолює кафедру психології розвитку та консультування.

знак Г.К.Радчук

Галина Кіндратівна - професор, доктор педагогічних наук, відмінник освіти України, заслужений працівник освіти і науки України, знаний науковець, невтомний дослідник, вмілий організатор, талановитий педагог, мудрий наставник молоді.

З роси й води Вам, дорога Галино Кіндратівно! Ви - гордість ТНПУ, і нехай ця відзнака надихає Вас до нових здобутків на благо нашого університету та України!

Пресслужба ТНПУ