Найкращі вітання ректору ТНПУ!

Вся наша дружна і дружня університетська родина

щиросердечно здоровить з Днем народження

доктора філософських наук, професора,

члена-кореспондента НАПН України

ректора ТНПУ

Буяка Богдана Богдановича!

Вітання ректору ТНПУКвіти

Дорогий Богдане Богдановичу!

Безмежно раді мати очільником Вас - людину харизматичну, оптимістичну, мудру і чесну, відкриту і доброзичливу!

Університету пощастило мати у Вашій особі не лише керівника, а істинного лідера, який невичерпною енергією спонукає кожного до внутрішнього зростання.

За круглим столом і на старті, на сцені і на трибуні, на фестивалі і на благодійному ярмарку - Ви завжди поруч зі студентами. Ви - найкращий взірець для юних, Вами захоплюються колеги і партнери.

Нехай новий рік Вашого життя ознаменують нові здобутки, хай в ногу з Вами крокує успіх, хай радість зробленого надихає на нові задуми!

Міцного Вам здоров'я, натхнення, благополуччя в родині,  щасливого втілення мрій!

Нехай кожен день буде яскравим і незабутнім, а робота додає позитиву!

Ви подаєте чудові ідеї і надаєте потужну підтримку ініціативам, ведете за собою, звершуєте гідні справи, тож весь університет  говорить сьогодні:
Ви - найкращий!
А ми з Вами!