Дистанційно, але напрочуд креативно проходять заняття у першокурсників історичного факультету ТНПУ (ФОТО) (ВІДЕО)
Дистанційно, але напрочуд креативно

проходять заняття у першокурсників

історичного факультету ТНПУ к

Лекції в ТНПУ не бувають скучними, лекції на історичному факультеті цікаві за визначенням, а от в суботу, 24 жовтня,  заняття з першокурсниками для професора Миколи Валентиновича Бармака почалася з несподіванки, зініційованої самими студентами.

Сюрприз
Ось такий суботній сюрприз підготували винахідливі студенти

В час, коли щоденною необхідністю стали захисні маски, студенти пішли далі: повністю закрили обличчя тканиною і додали акцент - темні окуляри, тож перед викладачем на екрані один за одними виникали привітні привиди.

Як це виглядало вживу, можна переглянути на відео.

До честі професора, він оцінив несподівану витівку. До слова, професор М.В. Бармак - не лише знаний науковець, педагог і громадський діяч, а й всебічно обдарована людина. Микола Валентинович майстерно виготовляє унікальні різблені писанки, його світлинами розповідають про красу нашого крає усьому світу, а ще він любить і цінує гумор.

Весела хвилинка сподобалася й іншим викладачам та студентам.

Під дописами зарясніли коментарі.