Фотоконкурс до Міжнародного дня студента «Найкращі фотомиті зі студентського життя в ТНПУ». Запрошуємо до участі!
Фотоконкурс

до Міжнародного дня студента

«Найкращі фотомиті

зі студентського життя в ТНПУ».

Запрошуємо до участі!

Студентські роки – це найкращий період у житті кожної людини. Адже це одні з найбезтурботніших років, коли можна мріяти і здійснювати мрії, робити чудернацькі вчинки, знаходити нових друзів та перше кохання… Звичайно, аж ніяк не можна забувати і про навчання, яке у ТНПУ проходить надзвичайно жваво: цікаві пари, викладачі, нові друзі, сесія, практика, курсові та магістерські роботи.

Щороку 17 листопада відзначається Міжнародний день студента. Цьогоріч ми підготували для вас цікавий фотоконкурс «Найкращі фотомиті зі студентського життя в ТНПУ». Запрошуємо до участі всіх студентів та випускників! Кожен з вас може стати учасником та отримати брендований подарунок від ТНПУ. Для цього вам потрібно:
  • опублікувати допис у себе на сторінці в інстаграм чи фейсбук фото, яке символізує найкращі моменти вашого студентського життя в ТНПУ;
  • коротко описати, чому саме це фото є найкращим моментом студентського життя та що для вас означає бути студентом;
  • обов’язково поставити хештег #moments_in_TNPU, позначити сторінку ТНПУ в інстаграм чи фейсбук.
Найкреативніші та найцікавіші дописи будуть опубліковані на наших офіційних сторінках в соцмережах. Дописи можна публікувати до 17 листопада включно. Автори найкращих публікацій будуть нагороджені брендованими подарунками від ТНПУ вже 20 листопада.

Кожен день у студента – це нова історія, яка залишає вагомий слід у житті і надовго закарбовується в пам’яті. Отож давайте разом зробимо справжнє свято найкращих студентських фотомитей у ТНПУ. І ми вкотре переконаємось, що справжнє студентське життя яскраве, різностороннє і неповторне.

Наші студенти найкращі! А ви вже з нами?

Декілька світлин з найкращих моментів студентського життя в ТНПУ

У ТНПУ навчатись весело

Найяскравіші моменти студентського життя в ТНПУ

Цікаво. Ефективно. Успішно