Аспіранти представили ТНПУ  на Міжнародній конференції у Варшавському університеті
Аспіранти представили ТНПУ

на Міжнародній конференції у

Варшавському університеті

13 листопада 2020 року аспіранти кафедри української мови та методики її навчання представили Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка на Міжнародній науковій конференції молодих україністів і дослідників слов’янознавства, організованій кафедрою україністики Варшавського університету. Конференція відбулася в онлайн-режимі.

Аспірантка 4 року навчання Юлія Костюк доповідає про вербалізацію концептів російської пропаганди в українській інтернет-комунікації

Аспірантка четвертого  року навчання Юлія Костюк виступила із доповіддю «Вербалізація концептів російської пропаганди в українській інтернет-комунікації».  Аспірант  першого року навчання Павло Струганець презентував результати дослідження «Вербалізація оцінки у футбольному  телерепортажі». Доповіді тернополян викликали жваве обговорення серед учасників секції «Мовознавство».

Засідання секціЇ Мовознавство на Міжнародній науковій конференції молодих україністів і дослідників слов’янознавства

Ірина Кость,
заступник декана з виховної роботи
факультету філології і журналістики