День студента цьогоріч – такого на ФПП ще не було!
День студента цьогоріч –

такого на ФПП ще не було!

Сьогодні із дотриманням всіх карантинних норм на факультеті педагогіки і психології (відділення «Початкова освіта») відбулося неймовірне святкування.

День студента розпочався онлайн із незвичного деканату у Zoom, під час якого із вітальним словом виступила «декан на день» М. Демчук. У стінах ФПП відбулася зустріч із тими, для кого це свято вперше. Важливі настанови та солодкі подарунки з передбаченнями презентували для першокурсників декан ФПП В.М. Чайка та його заступник О.Т. Писарчук. Для груп ПО-11 та ПОск-11 магістрантки 2 курсу Шишак А. та Довгань Х. провели квест «Як бути справжнім студентом ФПП». Для ДО-11 та ДОск-11 пару «Вступ до спеціальності» в інтерактивно-розвивальній кімнаті «Смайлик-ТНПУ» провели магістранти Р. Руденський, О. Кріса та У. Демчук.

У межах дня студентського самоврядування здобувачі освіти старших курсів провели онлайн-заняття у ролі викладачів.

З нагоди свята студентський уряд нагородив активістів грамотами та приємними подарунками.

Щиро вітаємо усіх із Міжнародним днем студента! Бажаємо вам складати усі життєві іспити на «відмінно».

Святкова зустріч із студентським активом

Солодкі подарунки із побажаннями від декана

Онлайн-деканат «Влада в руках студентів»

Практичне заняття у кімнаті «Смайлик-ТНПУ»