Понад пів тисячі першокурсників стали учасниками вікторини «Познайомся ближче з ТНПУ»
Понад пів тисячі першокурсників

стали учасниками вікторини

«Познайомся ближче з ТНПУ»

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня студента на офіційній сторінці ТНПУ в інстаграм відбулась онлайн-вікторина «Познайомся ближче з ТНПУ». Понад пів тисячі учасників одночасно відповідали на цікаві питання з історії університету, розташування студентського містечка, організації студентського самоврядування тощо.

Щиро радіємо, що наші студенти вкотре демонструють неймовірну активність, ініціативність та згуртованість. Надіємось, дорогі першокурсники, що вікторина в умовах дистанційного навчання допомогла вам краще познайомитись з ТНПУ. Отже, імена найактивніших учасників вікторини «Познайомся ближче з ТНПУ»:

1. Денис Сокотов (1 курс фізико-математичного факультету);
2. Софія Грещук (1 курс історичного факультету);

3. Анастасія Шмігель (1 курс факультету філології і журналістики).
Вітаємо переможців! Вас чекають приємні сюрпризи!

Дякуємо всім учасникам за неймовірну атмосферу та відчуття справжнього свята!

Вітаємо з Міжнародним днем студента всіх причетних! Ви найкращі!

Пам’ятайте, університет з нетерпінням чекає вас у своїх аудиторіях.

Початок вікторини "Познайомся ближче з ТНПУ" Запитання про університет Цікаві завдання вікторини

Пресслужба ТНПУ