Вітаємо з успішним проходженням акредитації освітніх програм третього рівня вищої освіти (PhD)

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка висловлює вдячність Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти за проведення акредитаційної експертизи освітніх програм третього рівня вищої освіти:
  • «Філологія», гарант – док.філол.н., проф. Струганець Любов Василівна
  • «Біологія», гарант – док.біол.н., проф. Грубінко Василь Васильович
  • «Психологія», гарант – док.псих.н., проф. Радчук Галина Кіндратівна
  • «Початкова освіта», гарант – док.пед.н., проф. Янкович Олександра Іванівна
  • «Освітні, педагогічні науки», гарант – док.пед.н., проф. Задорожна Ірина Павлівна
  • «Професійна освіта», гарант – док.пед.н., проф. Горбатюк Роман Михайлович
  • «Історія та археологія», гарант – док.іст.н., проф. Зуляк Іван Степанович
  • «Науки про Землю», гарант – док.геогр.н., проф. Заставецька Леся Богданівна

Дякуємо експертним групам та галузевим експертним радам за належну фахову роботу, за надані пропозиції та рекомендації, спрямовані на удосконалення освітніх програм.

Щиро вітаємо гарантів освітніх програм, науково-педагогічних працівників кафедр, адміністрацію, структурні підрозділи університету, студентську спільноту з успішним проходженням акредитації, за командну роботу, згуртованість та професіоналізм.

Заступник завідувача навчально-методичного відділу
Пежинська Ольга Михайлівна