Батьківські збори першокурсників на хіміко-біологічному факультеті
Батьківські збори

першокурсників

на хіміко-біологічному

факультеті

Незважаючи на дистанційне навчання, 15 листопада на хіміко-біологічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету відбулися он-лайн збори із батьками першокурсників. Майже всі батьки відвідали цей традиційний захід, щоб переконатись, що вибрали для своїх дітей найблагороднішу професію і найкращий навчальний заклад. Тема зборів стосувалася адаптації студентів до навчання в університеті, обговорення і вирішення проблем.

Із вступним словом до батьків звернулася декан факультету проф. Дробик Н.М. і усебічно проінформувала батьків про особливості здобуття освіти в університеті, окреслила базові питання організації навчального процесу факультету, науково-дослідної роботи, а також повсякденного життя студентів. У своєму виступі також Надія Михайлівна проаналізувала результати анкетування «Адаптація першокурсників в університеті 2020-2021», звернула особливу увагу на складності, які виникають у цьогорічних студентів, висвітлила питання, які стосувалися підвищення якості самостійної роботи студентів шляхом використання інформаційних технологій, індивідуалізації та диференціації навчання.

Зустріч також  відвідали завідувачі кафедр і викладачі факультету: проф. Пида С.В., проф. Грубінко В.В., доц. Барановський В.С., проф. Столяр О.Б., доц. Герц А.І. доц. Боднар О. І., доц. Герц Н.В., доц. Тулайдан Г.М., викл. Москалюк Н.В.,  викл. Прокоп’як М.З. і диспетчер факультету Топорівська І.М. У своїх виступах викладачі акцентували увагу на проблемних питаннях цьогорічного навчального року, науковій та виховній роботі, перспективах роботи факультету, також висловлювалися окремі побажання для студентів і батьків.
Студенти не залишилися осторонь заходу, тому у другій частині зборів представили викладачам і батькам свої групи. До створення святкового концерту  активно залучали свою уяву, технічні вміння і навички, креативність і творчість, адже хто може розповісти краще про навчання в університеті, як не самі студенти? З вітальним номером виступив студентський актив хіміко-біологічного факультету: Марків Віктор, Мотрук Олеся, Стахів Іван, Миколишин Уляна і Даниляк Богдана. Присутні надзвичайно були здивовані, адже студенти, показавши свою майстерність, зуміли в межах Zoom-конференції зіграти музичні твори на гітарах і саксофоні.

Збори продовжувались у групах, де батьки поспілкувалися з кураторами: доц. Мацюк О.Б. (СОБХ-11), доц. Симчак Р.В. (СОХБ-12), викл. Голіней Г.Б. (СОБст-13, СОПН-14), дізналися про навчальні досягнення студентів та обговорили актуальні питання щодо підвищення якості знань, поведінки, пропусків занять без поважних причин та інше.
Зустріч пройшла у дружній і невимушеній атмосфері, батьки цікавилися всіма питаннями організації роботи факультету, а наприкінці зустрічі висловили слова вдячності і глибоке переконання, що їх діти у надійних руках.

Виступ першокурсників на святковому концерті

Жартівливе відео студентів-першокурсників

заст. декана з виховної роботи
викл. Москалюк Н.В.