Відбулась зустріч студентів-першокурсників з практичним психологом
Відбулась

зустріч студентів-першокурсників

з практичним психологом

18 листопада, після святкування Міжнародного дня студента, відбулась зустріч-знайомство зі студентами-першокурсниками кафедри комп'ютерних технологій інженерно-педагогічного факультету.

За сприяння Олександра Богдановича Ящика (канд.пед.н., викладач кафедри комп.техн.), куратора груп ПОКТск-14 та ПОКТ-15, практичний психолог відділу у справах молоді Ольга Логвись провела онлайн-зустріч із першокурсниками. У форматі презентації практичний психолог ознайомила зі специфікою роботи психологічної служби, основними завданнями та функціями. Обговорили проблеми психологічної адаптації до нових умов освітнього середовища та  важливість психологічної підтримки усіх учасників освітнього процесу.

Домовились, за сприятливої епідеміологічної ситуації, провести зустріч у форматі соціально-психологічного тренінгу.

Онлайн-зустріч з студентами-першокурсниками+

Практичний психолог ознайомила зі специфікою роботи психологічної служби

Практичний психолог відділу у справах молоді,
Логвись Ольга Ярославівна