Лінгвістичний ярмарок в онлайн-режимі на факультеті філології і журналістики
Лінгвістичний ярмарок в онлайн-режимі

на факультеті філології і журналістики

18 листопада 2020 року святкування тижня кафедри української мови та методики її навчання на факультеті філології і журналістики продовжив  Лінгвістичний ярмарок. Участь у заході взяли команди студентів четвертого курсу денної та заочної форми навчання (група УФ-41 – «Останні героїні» та  група УФ-42 – «Юні філологині»).

Лінгвістичний ярмарок в онлайн-режимі

Лінгвістичний ярмарок передбачав 6 конкурсів, завдання до яких потребували не лише знання семантики слів, розуміння різниці між багатозначністю й омонімією, а також творчих умінь і навичок студентів. Наприклад,  у змаганні «Слухаємо й чуємо» треба було у піснях Ольги Богомолець на слова Ліни Костенко розпізнати і пояснити образні, індивідуально-авторські уживання слів;  конкурс «Купуємо кота в мішку» полягав у тому, щоб за семним складом виявити, про який предмет чи явище йдеться; «Примірка» - ставив за мету створення тексту зі слів-омонімів. Ще були конкурси «Найбагатший продавець», «Уважний покупець» та «Аукціон від викладача».

Обидві команди змогли проявити себе якнайкраще. Студенти розкрили свої таланти, продемонстрували творчі здібності і довели, що семасіологія –  дуже цікава лінгвістична наука. Я вважаю, що ми змогли навіть в онлайн-режимі передати атмосферу свята.

Студенти ярмаркують

Дякуємо за прекрасну організацію, настанови, поради, підтримку, незабутні моменти, чудові емоції, які надовго залишаться в нашій пам’яті,  організатору Лінгвістичного ярмарку – кандидату філологічних наук, доценту кафедри української мови та методики її навчання Штонь Олені Петрівні. Також вдячні усім викладачам, які змогли долучитися до нашого свята.

Сподіваємося, що такий формат ярмарку буде гарною традицією, яку  продовжуватимуть наступні покоління філологів.

Тищук Юлія,
студентка групи УФ-41