Професійний розвиток для викладачів англійської разом із LCC International University

Професійний розвиток

для викладачів англійської

разом із LCC International University

Завдяки співпраці ТНПУ ім. В. Гнатюка із LLC International University (Литва), де значна частина викладачів - це американці та канадійці, викладачі англійської мови  нашого університету отримали ще одну нагоду до професійного розвитку.

Кожної другою п’ятниці листопада та грудня 2020 року є можливість взяти участь у вебінарах щодо організації занять з англійської, а також підготовки до міжнародних екзаменів. Після завершення кожної сесії учасники отримують сертифікати.

Викладачі англійської мови ТНПУ, що ще бажають долучитись, можуть звертатись на свою кафедру чи у відділ міжнародних зв’язків. Наcтупні дати вебінарів – 20 листопада, 4 грудня, 18 грудня.

Найближчий вебінар проведе завідувач кафедри англійської мови LLC International University доктор Робін Джинджерич. Вона висвітлить тему викладання інтегрованих навичок на занятті англійської мови.