ТНПУ – активний учасник Міжнародного круглого столу з питань дистанційного навчання (ФОТО)

ТНПУ – активний учасник
Міжнародного круглого столу
з питань дистанційного навчання

26 листопада 2020 р. відбувся Міжнародний онлайн круглий стіл з теми «Інноваційні технології та методики в освіті. Дистанційне навчання: польсько-український досвід та перспективи розвитку».

Окрім ТНПУ у зустрічі взяли участь представники ЗВО України і Польщі, зокрема, Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, Запорізького національного університету, Харківського національного університету будівництва та архітектури тощо. Організатором даного заходу виступив Університет економіки в Бидгощі.

Міжнародний круглий стіл.
Міжнародний круглий стіл

Модератором заходу стала п.Світлана Кашуба – директор Європейського інституту Університету економіки в Бидгощі. Після вітального слова ректора цього ж закладу проф. Марека Хамота, учасники поділились власним досвідом організації дистанційного навчання.

Модератор заходу - п.Світлана Кашуба з вітальним словом

Із виступами наш університет під час онлайн-круглого столу представляли ректор, професор Богдан Буяк та професор Олександр Длугопольський.

Зокрема ректор ТНПУ поділився з колегами з інших ЗВО багаторічним досвідом організації системи дистанційного навчання в університеті (високоякісне технічне забезпечення, відлагоджена робота відділу комп’ютеризації, наповненість системи Moodle онлайн-версіями курсів), що дозволило нашому університету гідно прийняти виклики сьогодення і в умовах пандемії ефективно організувати навчальний процес в дистанційному форматі.

Учасники круглого столуВідгуки учасників круглого столу
Учасники круглого столу тепло відгукнулися на виступи

Водночас професор Олександр Длугопольський висвітлив найефективніші практики транскордонного дистанційного викладання за умов пандемії.

Після завершення доповідей, була можливість до обговорення, домовились про наступні етапи співпраці. Учасники круглого столу відзначили важливість проведення таких заходів подякували організаторам та виступаючим за поширення цінного досвіду.

Ми найкращі
Ми найкращі!