Проведено  арт-терапевтичний тренінг "Гармонізація психоемоційного стану засобами арт-терапії"

Проведено  арт-терапевтичний тренінг

"Гармонізація психоемоційного стану засобами арт-терапії"

21 квітня 2016 року в рамках тижня кафедри практичної психології відбулася спільна зустріч викладачів та працівників Наукової бібліотеки ТНПУ імені В.Гнатюка зі студентами - майбутніми психологами. Зустріч передбачала організацію виставки психологічної літератури, новітніх публікацій в галузі психології, виступу-привітання працівників бібліотеки з Днем психолога та арт-терапевтичний тренінг "Гармонізація психоемоційного стану засобами арт-терапії".

Тренінг провела доцент кафедри практичної психології Тіунова Олена Володимирівна. Учасники познайомилися з арт-методикою "Кавове дерево", навчилися активізувати внутрішні ресурси самозцілення, розслаблятися, виявляти власний психологічний стан. В обговоренні викладачі і студенти висловлювали думку про важливість застосування даних знань та навичок у психологічній практиці.

Лаборант кафедри практичної психології
Слободянюк О.Л.