Наш студент отримав диплом  на Всеукраїнській олімпіаді  із спеціальності «Технологічна освіта»

Наш студент отримав диплом

на Всеукраїнській олімпіаді

із спеціальності «Технологічна освіта»

Студенти  спеціальності 014 «Середня освіта» (технологічна освіта)   20 – 22 квітня 2016 року брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, яка відбулась на базі Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини. Команда у складі: Волянюка Володимира та Шевчук Ірини презентували здобутки інженерно-педагогічного факультету, здійснювали захист творчих проектів, розробляли та проводили уроки з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних і педагогічних технологій, проходили тестування із загально-професійної та практичної підготовки.

Студент V курсу Волянюк Володимир нагороджений дипломом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Технологічна освіта».

Роман Монько