Найкращим студентам - найкращий стадіон:  в ТНПУ стартує масштабна реконструкція
Найкращим студентам - найкращий стадіон:

в ТНПУ стартує масштабна реконструкція

Студенти ТНПУ тішать спортивними успіхами на змаганнях всіх рівнів, залюбки займаються фізкультурою, тож університет дбає про матеріальну базу. Тепер в планах - сучасне облаштування стадіону.

Передбачено, що на ігровому полі  буде штучне покриття, довкола - якісні бігові доріжки, буде встановлено трибуну з системою дренажу, інформаційними табло та зовнішнім освітленням, споруджено  господарську будівлю.

"Чудова новина з нашого рідного університету! - коментує подію випускник ТНПУ, знаний спортсмен, тренер і громадський діяч Віктор Мацікур. - Тернопільський національний педагогічний університет здійснить реконструкцію власного стадіону... Здійсниться мрія кількох поколінь викладачів, колишніх та нинішніх студентів факультету.
Вітаю, друзі, вболіваю, аби все вдалось!"

Пресслужба ТНПУ