На факультеті філології і журналістики відбувся захист магістерських робіт. Вітаємо!

На факультеті філології і журналістики

відбувся захист магістерських робіт

Вітаємо!

На факультеті філології і журналістики відбувся захист магістерських робіт на здобуття освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) денної форми навчання.

Тематика робіт була багатогранною: методика навчання мови; специфіка навчання дітей з особливими освітніми потребами; особливості аналізу концептосфери «родина» в українських пареміях; функціональні параметри номенів взуття та ін.

Магістранти апробували результати досліджень на конференція різного рангу та виклали основні положення у публікаціях.

Комісією у складі Н.М.Поплавської (голова комісії), Т.П.Вільчинської, Л.В.Струганець, С.В.Бородіци, І.М.Бабій, Т.М.Миколенко, О.М.Ткачука та Т.М.Скуратко (секретар) та рецензентами зазначено, що студенти продемонстрували глибокі знання з фахових дисциплін, набуті протягом навчання в університеті.

Вітаємо студентів з успішним захистом та бажаємо їм нових звершень і досягнень!

Магістрантка 2 курсу
факультету філології і журналістики