ЗМІ про нас. Молодіжна конференція «Молодь вибирає здоров’я» 24.09.2015

ЗМІ про нас

Молодіжна конференція
«Молодь вибирає здоров’я»

Щороку, восени, що вже стало традицією, в КУТОР «Тернопільська обласна бібліотека для молоді», що знаходиться за адресою місто Тернопіль, вулиця Нечая, 29,  відбулася  молодіжна конференція «Молодь вибирає здоров’я».

На захід були запрошені студенти  5 курсу факультету фізичного здоров’я ТНПУ ім. В. Гнатюка, трьохразова чемпіонка світу з пауерліфтингу та жиму лежачи Лілія Проць, лікар-методист КУТОР «Центр здоров’я» Ірина Гричук, студенти I –II курсів Тернопільського ВПУ технологій та дизайну (48 осіб).

Студент факультету фізичного здоров’я ТНПУ ім. В. Гнатюка  Андрій Бичак  доповів про ефективність занять стретчингом (розтяжки суглобів) та про теорію адекватного харчування.

Студент  факультету фізичного здоров’я ТНПУ ім. В. Гнатюка Андрій Угринюк розповів про ефективність для здоров’я занять фізичними вправами.

Трьохразова чемпіонка світу з пауерліфтингу та жиму лежачи Лілія Проць говорила про свої досягнення, заняття спортом як спосіб життя та запросила для занять у свій спорт клуб. Також Лілія Проць розповіла про заняття на тренажерах, які розміщені на острівку в  парку т. Шевченка. Щонеділі з 10.00 до 11.00 вона безкоштовно надає консультації щодо занять на тренажерах і кожен бажаючий може займатись і звернутись по консультацію.

Лікар КУТОР «Центр здоров’я» Ірина Гричук розповіла про профілактичну роботу зі ЗСЖ, яка проводиться в КУТОР «Центр здоров’я», та про збалансоване харчування як складову здорового способу життя.

Прес-служба ДОЗ ОДА

Дата:  24.09.2015 05:59:00