Доцент ТНПУ став лауреатом премії ім. Братів Лепких. Вітаємо! (ФОТО)
Доцент ТНПУ став лауреатом

премії ім.Братів Лепких

Вітаємо!

Визначено лауреатів Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. Братів Богдана та Левка Лепких за 2020 рік. Ця нагорода заснована у 1991 р. редакцією журналу «Тернопіль», фонд премії Братів Лепких формує Ліга підприємців «Українська справа».

За вагомий внесок в українське образотворче мистецтво, популяризацію імені та творчості Богдана Лепкого в малярстві, активну громадсько-культурну діяльність премією відзначено заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання факультет мистецтв ТНПУ  Михайла Петровича Кузіва.

Кузів М. П. квіти

Михайло Кузів - член Національної спілки художників України, художник-живописець, графік, архітектор, учасник чисельних виставок та мистецьких подій, педагог, наставник молоді.

Щиро вітаємо Михайла Петровича з почесною нагородою, зичимо творчого натхнення, успішного втілення усіх задумів і великих здобутків на педагогічній і мистецькій ниві!

Пресслужба ТНПУ