Студентка ТНПУ Христина Надала - талановита журналістка і творча особистість. Вітаємо з новою з перемогою! (ВІДЕО) #таланти_ТНПУ

Студентка ТНПУ Христина Надала -
талановита журналістка і творча особистість

Вітаємо з новою з перемогою!

Про цю обдаровану студентку  ТНПУ ми вже писали, та й обласні ЗМІ тримають її в полі уваги. Добра, щира, вродлива, приязна, наполеглива, Христина Надала вкотре дивує своїми здібностями.

У ці передноворічні дні видання
Т1 Новини зняло сюжет про те, як Христина виготовляє новорічні прикраси - Відео .

А нещодавно на Тернопіллі підведено  підсумки конкурсу на кращий журналістський матеріал на тему «Чи можливе життя без інтернатів?». Конкурс проводився для журналістів Тернопільської області з метою показати суспільству досягнення та результати реформи, її втілення на прикладі Тернопільської області, підвищення рівня обізнаності населення щодо сімейних форм виховання та патронату.

Експерти Проєкту визначили  кращі роботи учасників, серед яких - студентка факультету філології і журналістики ТНПУ! Христина Надала  посіла почесне ІІІ місце, підготувавши матеріал  «Дитина любить те, що в домі батька» для газети «Вільне життя плюс».

переможці

Щиро вітаємо Христину з черговою перемогою! Бажаємо, щоб Новий рік дарував натхнення втілення  нових творчих ідей, а кожен день приносив радість, успіхи і цікаві справи!

Пресслужба ТНПУ