ЗМІ про нас. Студенти факультету мистецтв ТНПУ здавали вокальний екзамен в обласному краєзнавчому музеї (ВІДЕО) (ФОТО)
ЗМІ про нас

Студенти факультету мистецтв ТНПУ
здавали вокальний екзамен
в обласному краєзнавчому музеї

Як відбувалося екзаменування - дивіться відео  від
Студенти факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка здавали вокальний екзамен в обласному краєзнавчому музеї. Про це повідомив доктор мистецтвознавства Олег Смоляк. За його словами, такий публічний захист з народної музичної творчості відбувся вчетверте. Цього разу майбутні педагоги колядували. "Ми представили церковні коляди і традиційні колядки, які здавна виконувалися в Україні й далеко за її межами", – розповів Смоляк.

Доктор мистецтвознавства Олег Смоляк приймає екзамен у ТОКМ

"У ці непрості карантинні часи, ми би хотіли подарувати радість і заспівати хороші, приємні колядки", – каже студентка факультету мистецтв Марія Водяна.

Студенти з Тернопільщини здавали вокальний екзамен у музеїСуспільне Тернопіль

Марія Водяна вела публічний екзамен у краєзнавчому музеї

Виконували студенти й власні твори.

"Одну колядку я написав минулого року на Святвечір. Тоді наша родина зібралася за столом. Після того, як ми посиділи за родинним столом, до мене прийшло прекрасне натхнення різдвяне і вийшла колядка: "Зірка в небі засіяла, радість нам нову сказала, що Христос у світ прийшов, щоб принести нам любов". Це приспів цієї колядки, яку я назвав "Зірка в небі", – розповів студент Іван Водвуд.

Студент ТНПУ Іван Водвуд

За словами доктора мистецтвознавства Олега Смоляка, цього разу екзаменували три групи студентів. Кожна готувала 5-6 номерів. На екзамені прозвучало 17 колядок.

Студенти з Тернопільщини здавали вокальний екзамен у музеї

Ірина Моргун,
suspilne.media