Кафедра географії та методики її навчання ТНПУ успішно реалізує проєкт "День з професором"
Кафедра географії
та методики її навчання ТНПУ

успішно реалізує проєкт

"День з професором"

Новий цікавий формат співпраці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка з Малою академією наук України та Тернопільською Малою Академією. Професор кафедри географії та методики її навчання географічного факультету ТНПУ Леся Заставецька провела відкриту лекцію у рамках проєкту "День з професором" на тему: "Географія населення України: від минулого до сьогодення".

Питання лекції

1. Географія населення як галузь суспільної географії. Коли і як почали вивчати населення? Перші дослідження у сфері географії населення. Зародження антропогеографії та географії людини. Українська антропогеографія на початку ХХ століття.

2. Скільки нас? Демографічні аспекти вивчення населення. Сучасні переписи населення.

3. Сучасна демографічна ситуація в Україні: аналіз демографічних показників.

4. Що таке «старіння» населення? Цікаво про демографічну кризу та демографічну політику України.

Під час зустрічі
Щиро дякуємо всім, хто долучився до зустрічі! А також - Тернопільській Малій Академії за мотивацію і підтримку!

Кафедра географії та методики її навчання