ТНПУ та управління освіти і науки Тернопільської ОДА підписали угоду про співпрацю (ФОТО)
ТНПУ та управління освіти і науки
Тернопільської ОДА
підписали угоду про співпрацю

Вчора, 12 січня 2021р. в ТНПУ відбулася конструктивна зустріч адміністрації університету з очільницею  управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольгою Зіновіївною Хомою.

Університет на зустрічі представляли члени ректорату ТНПУ: ректор проф. Б.Б.Буяк, перший проректор  проф.Терещук Г.В. та проректор з навчально-методичної роботи проф.І.В.Гевко.

Обговорення перспектив співпраці

ТНПУ має давні і добрі традиції співпраці з освітянами області, та це й не дивно, адже більшість педагогів Тернопілля - випускники ТНПУ різних років, які не лише підтримують зв'язки з рідним вишем, а й прагнуть бути в курсі усіх нових напрацювань. Учасники зустрічі обговорили перспективи співпраці в галузі освіти. Результатом зустрічі стало підписання угоди між  ТНПУ та управлінням освіти і науки Тернопільської ОДА

Важливий момент

Угоду підписано!

Учасники висловили впевненість, що укладена угода сприятиме ефективній взаємодії освітян краю.

Пресслужба ТНПУ