Стипендії Вишеградського фонду - 2021

Міжнародний Вишеградський фонд запрошує магістрів та молодих науковців взяти участь у стипендіальній програмі. Стипендія покриває навчання/наукове дослідження в академічних установах країн, що входять до Вишеградської четвірки (Чехія, Угорщина, Польща, Словаччина).

Тривалість навчання – від 1 до 4 семестрів. Протягом усього стипендіального періоду стипендіат програми отримує можливість працювати в університеті чи науковому центрі над дослідницьким проєктом будь-якої тематики.

На момент подачі заявки учасник програми повинен здобути щонайменше рівень бакалавра. Вікових обмежень для кандидатів на здобуття стипендії не встановлено.

Заявка від кандидата подається в режимі онлайн і повинна містити такі додатки (англійською мовою або супроводжуватись засвідченим перекладом):

• при подачі заявки на отримання стипендії магістра необхідно завантажити скан-копію дійсного документа, що засвідчує особу, виписку з оцінками за останні 2 завершені семестри, а також лист про зарахування від приймаючого університету;

• при подачі заявки на отримання стипендії особам, які мають ступінь магістра необхідно завантажити скан-копію дійсного посвідчення особи, лист про зарахування від приймаючого університету, детальний робочий план навчання / дослідження від приймаючого університету.

Учасникам програми виплачується стипендія в розмірі 2500 євро на семестр. Програма не передбачає отримання наукового ступеня.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 березня 2021 р.

Детальна інформація опублікована на офіційному сайті.

Відділ міжнародних зв’язків

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58