Творча наукова лабораторія ТНПУ «СОКРАТ» співпрацюватиме з «Олімпійською академією України» м.Чернівці (ФОТО)

Творча наукова лабораторія ТНПУ «СОКРАТ»
співпрацюватиме
з
«Олімпійською академією України»
 м.Чернівці

Місцевий осередок громадської організації «Олімпійська академія України» м.Чернівці в особі заступника голови осередку доц. Галана Ярослава Петровича і творча наукова лабораторія  з фізичного виховання, спорту і олімпійської освіти «СОКРАТ» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, в особі керівника  доц. Огнистого Андрія Володимировича уклали договір про організаційну, науково-методичну та науково-дослідну роботу, з метою розробки, пошуку, засвоєння і використання на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка нововведень в освітній галузі, що стосуються олімпійської освіти, олімпійського та професійного спорту.

Підписання договору

Договір Чернівці та Сократ
Договір

У ході зустрічі погоджено спільні кроки, що реалізації наукового проекту «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти», керівником якого виступає Ярослав Галан

Договір підписано

Сьогодні, як і багато років потому, слова П'єра де Кубертена:
"У сучасному світі, що має величезні можливості, а одночасно і небезпечні слабкості, олімпійські ідеї можуть стати школою виховання шляхетності і моральної чистоти, а також фізичної сили і духовної енергії» набувають особливої актуальності у справі формування патріотичних почуттів підростаючого покоління, складовими яких є національна свідомість і людська гідність."

Доц.А.В.Огнистий